Kościół Parafialny św. Stanisława BM

Wikariusz:

Ks. Dominik Furgał
    data święceń 2007 - 05 - 26
    W parafii od 1 Września 2020r.

Wikariusz:

Ks. Damian Warzecha
    data święceń 2014 - 05 - 31
    W parafii od 1 Września 2020r.

Rezydent:
    Ks. Marian Mordarski RM
    W parafii od 1967r.

Rezydent:
    Ks. mgr Kazimierz Grzenia
    W parafii od 2012r.

Tarnowski Wolontariat Misyjny organizuje zbiórkę zakrętek na budowę studni w Afryce. Chcemy przyłączyć się do tej...

Opublikowany przez Parafia pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Skrzyszowie Niedziela 20 września 2020

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych lub na podstawie prawa.
    Parafia pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Skrzyszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone!